Jaká barva sluší vaší kuchyni

Dámy, přemýšlíte jak byste si vyzdobili kuchyň nebo jí dodali tu správnou atmosféru? Můžete toho docílit pomocí barviček. Odhadnete, jaká barva se nejvíc hodí do vaší kuchyně? Jistě si každá dokáže představit, jaké oblečení vám sluší a jaké barvy jsou pro vás ty pravé. V tomto článku vám poradíme, jaké jsou nejvhodnější barvy do kuchyně.

Hrajte si

Hrajte si s interiérem a barvami, které dokážou s vaší kuchyní doslova zázraky, které si možná ani nedovedete představit. Uvažujte, jakou barvu máte rádi, jaká by byla praktická pro vaši kuchyň. Každá barva má nějaké zápory a klady. Upřednostněte hlavně své požadavky a pocity vůči kuchyni.

Máte vybráno?

Nemusíte se obávat, pokud se vám určitá barva líbí, že byste museli celou kuchyň vyměnit. Postačí, jestliže si změníte například šuplíky nebo povrch linky můžete polepit fólií, která se dá snadno umýt a je samolepící. Zvládnete to hravě a ani vás to nebude stát mnoho. Skoro v každém obchodě, kde se prodávají tapety, ji seženete nebo i v papírnictví.

Co třeba žlutá?

Krásně zářivá žlutá barva umí interiér rozšířit a dodat vaší kuchyni hodně světla. Tato barva je skvělou variantou zvláště, pokud máte tmavší kuchyň nebo kouty, kde nejsou okna.

Nebo raději červená?

Červená barva je pěkná a bude slušet i vaší kuchyni. Také je známo, že červená zvyšuje chuť jíst. Ale s její aplikací do kuchyně buďte opatrní. Nemusíte si v této barvě pořídit celou linku. Ze začátku stačí jen určité doplňky, které snadno sladíte s dalšími.

 

Napsat komentář